Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje wykonanie strony?

Nie mamy gotowego cennika, ponieważ każdy projekt jest inny, indywidualny.

Po dokładnym rozpoznaniu tematu określamy ostateczną cenę projektu.

Mamy jedną zasadę: nigdy nie pobieramy żadnych opłat z góry.

Mniejsze projekty rozliczamy po zakończeniu prac, większe – po wykonaniu kolejnych, uzgodnionych wcześniej z Zamawiającym etapów.

Jak przebiega proces realizacji strony?

Głównie … rozmawiamy. 🙂

A dokładniej wygląda to tak:

Najpierw potrzebne jest Wasze zgłoszenie, zamówienie, czy coś w tym rodzaju.

Następnie rozpoznajemy Wasze potrzeby, czyli rozmawiamy, rozmawiamy, rozmawiamy, …. Określamy przede wszystkim cel, jaki stawiamy witrynie, jej zakres, elementy (np. ilość stron, adresów emailowych, itp).

Na podstawie tego rozpoznania tworzymy projekt wstępny i przedstawiamy Wam trzy warianty graficzne. Określamy, jakie materiały będą potrzebne, np. grafiki indywidualne, zdjęcia obiektów, produktów, załogi oraz teksty na poszczególne strony itp. Na tym etapie przedstawiamy wycenę ostateczną całego projektu.

Po wybraniu przez Was jednego z wariantów, podpisujemy umowę, po czym realizujemy projekt. Jeżeli trzeba, wykupujemy pod nową witrynę hosting i domenę.

Na każdym etapie jesteśmy z Zamawiającym w ścisłym kontakcie, tzn. rozmawiamy, rozmawiamy, rozmawiamy, ….

Rozliczamy się po zakończeniu zadania. Jedynie w przypadku projektów bardziej złożonych, dzielimy je na etapy i rozliczamy się po wykonaniu kolejnych etapów.

Jesteśmy z daleka - czy to nie będzie problem?

Żaden problem. Jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie nawet z drugiego końca świata.

W dzisiejszym świecie nie trzeba się osobiście spotykać, żeby robić jakiekolwiek uzgodnienia i realizować nawet  wielkie projekty.

Nawet we własnym mieście do komunikacji używamy środków XXI wieku, takich jak: urządzenia mobilne, Skype, poczta elektroniczna, zdalny pulpit, programy do zarządzania projektami grupowymi, praca w chmurze i wiele innych.

To szybsze, mniej zawodne i zaoszczędza obu stronom mnóstwo czasu.

Czy możecie napisać za nas teksty na stronę?

Nie. To Wy znacie najlepiej Wasz biznes, przedsiębiorstwo, organizację.

Tym niemniej na każdym etapie służymy pomocą i naszym doświadczeniem podpowiadając, co warto umieścić a czego lepiej nie wstawiać na stronę i jak sformułować treści, aby wywołały one oczekiwany skutek.

logo4a_235x80

strony WWW tworzymy od 20 lat